آغاز اجرای طرح روخوانی و روان‌خوانی قرآن در شرکت ملی گاز ایران

جعفر حیدراصفهانی، رئیس شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران با بیان این خبر، گفت: پیرو دستور وزیر نفت مبنی بر فراگیری روخوانی و روان‌خوانی قرآن‌ کریم در بین همه کارکنان صنعت نفت، دارالقرآن‌ کریم این وزارت‌خانه با هدف ارتقای مهارت‌های قرآنی کارکنان در امر روخوانی و روان‌خوانی قرآن، دستورالعمل طرح سنجش و پایش قرآنی کارکنان را به شرکت‌ها ابلاغ تا مقدمات اجرایی شدن آن در سطح تمامی شرکت‌های تابعه فراهم شود.
وی با اشاره به فرصت بندگی در ماه رمضان و برپایی برنامه‌های متنوع قرآنی، گفت: همزمان با ماه نزول قرآن، نخستین جلسه آغاز فرآیند اجرایی طرح روخوانی و روان‌خوانی قرآن‌ کریم با حضور رئیس دارالقرآن‌ الکریم شرکت ملی گاز ایران، معاونت آموزش سازمان دارالقرآن‌ الکریم کشور، مسئول سازمان دارالقرآن تهران، فرمانده حوزه بسیج شرکت و مسئول مرکز آموزش ستاد، برگزار و مقدمات اجرایی آن مشخص شد.
اصفهانی تصریح کرد: این طرح با برنامه‌ریزی و نظارت دارالقرآن‌ الکریم شرکت و به محوریت حوزه مقاومت بسیج با همکاری واحد آموزش در فاز اول در ستاد شرکت و در فاز بعدی در سایر شرکت‌های تابعه اجرایی خواهد شد.
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران در پایان اظهار امیدواری کرد که با برگزاری چنین برنامه‌هایی تحولی عظیم را در حوزه برنامه‌های آموزشی قرآنی پرسنل صنعت گاز کشور شاهد خواهیم بود.

تعداد بازدید: 154 نفر


صلوات شمار آنلاین